Invitour - Home  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


CHALUPA TATRANKA
Betlanovce

Betlanovce 19
052 01  Betlanovce
Slovensko

Tel.: +421 (0) 52 / 776 78 57
Mobil: +421 (0) 905 224 264
E-mail: 


Komplet WC + kúpeľňa Umývadlo Fén Prístelka Varenie v kuchynke Prípojka vody a odpadu Prípojka elektriny Terasa Miestnosť s TV Krb Otvorené ohnisko Vhodné pre rodiny s deťmi Ubytovanie so psom ParkoviskoChalupa Tatranka sa nachádza v obci Betlanovce vzdialenej 2 km od rekreačnej a turistickej oblasti Podlesok v Slovenskom Raji. Rozloha objektu je cca 95 m2 obytnej plochy a cca 1000 m2 tvorí oplotená záhrada trávnatej plochy, čo je výhodou pre rodiny s deťmi alebo psom. Objekt je prevádzkovaný celoročne s možnosťou parkovania v ohradenom dvore.


Objekt poskytuje ubytovanie s kapacitou 8 lôžok v 2 veľkých izbách s možnosťou prístelky. V objekte sa nachádza aj spoločná obývacia miestnosť so starodávnou pecou, veľkým jedálenským stolom, lavicou, televízorom a rádiomagnetofónom. Kompletne vybavená kuchyňa s kuchynským servisom, plynovým sporákom, mikrovlnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom a rýchlovarnou kanvicou ponúka možnosť pre vlastnú prípravu jedál. V kúpeľni sa nachádza vaňa, umývadlo a WC. Vykurovanie objektu je zabezpečené plynovým ústredným kúrením a taktiež je tu možnosť kúrenia v peci. V záhrade je k dispozícii krb na opekanie/grilovanie, záhradný nábytok na príjemné posedenie pod ovocnými stromami, basketbalový kôš a ležadlá na relaxovanie, opaľovanie alebo čítanie.

Autobusová zastávka a potraviny sú od chalupy vzdialené cca 100m. Nákupné centrum, banky, zmenárne a kultúrny život nájdete v meste Poprad, ktoré je 12 km od Betlanoviec. Poprad je významným a atraktívnym turistickým mestom, pretože je tzv. bránou do Vysokých Tatier.


Možnosti využitia turistických a športových aktivít:

Najbližším turistickým centrom je oblasť Podlesok v Slovenskom Raji vzdialený 2 km s množstvom zaujímavých turistických chodníkov, ktoré sú vhodné nielen na prechádzky s deťmi ale aj pre náročnejších turistov. Taktiež blízkym turistickým centrom sú strediská vo Vysokých Tatrách (Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a Štrbské Pleso) vzdialené cca 25-40 km. V týchto strediskách sú aj trasy pre cykloturistiku. V lete máte možnosť navštíviť termálne kúpalisko AquaCity Poprad, Vrbov, a Bešeňová. V zime sú oblasti Slovenský Raj a Vysoké Tatry moderným strediskom zimných športov (lyžovanie, beh na lyžiach, snowboarding, sánkovanie) s množstvom vlekov, sedačkových lanoviek, kvalitne a terénne upravených zjazdoviek.

Okrem turistiky a športových aktivít vám ponúkame možnosť spoznať kultúrne a historické pamiatky Spiša (Spišský hrad, Levoča, Kežmarok, Spišská Sobota) a navštíviť niektoré zo Slovenských jaskýň. Zaujímavou atrakciou je rafting a splav Dunajca na pltiach v Červenom Kláštore, čo je približne 60 km od Popradu.MapaAdresa:

CHALUPA TATRANKA
Betlanovce 19
052 01  Betlanovce
Slovensko

Tel.: +421 (0) 52 / 776 78 57
Mobil: +421 (0) 905 224 264
E-mail: 


Slovensky Česky Polski Magyarul 
English Deutsch Pусский 

 
 
 
 
 


Ste návštevník číslo: 1629706 Copyright © 2001-2017
Invitour - Harmonia, s.r.o.


Vitajte vo svete internetových stávok a stávkovania. Vďaka internetu si môžete vychutnať skvelú atmosféru stávok priamo z pohodlia domova, sledovať najslávnejšej ligy sveta a uzatvárať stávky na víťazstvo svojho tímu.