Invitour - Home  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


© Copyright Invitour - Harmonia, s.r.o.

Všetky práva k údajom, ich spracovanie, roztriedenie a usporiadanie na stránkach invitour.sk, www.invitour.com, www.invitour.pl, www.invitour.cz, www.invitour.hu tohto serveru sú, pokiaľ nie je uvedené inak, výslovným majetkom spoločnosti Harmonia, s.r.o. - Poprad.

Údaje na stránkach tohto serveru sú určené iba pre informatívne osobné využitie návštevníkov tohto serveru. Akékoľvek šírenie materiálov alebo časti materiálov týchto stránok je bez súhlasu spoločnosti Harmonia, s.r.o. zakázané a to vrátane šírenia prostredníctvom elektronickej pošty a SMS správ. Bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti Harmonia, s.r.o. je taktiež zakázané zhrnutie týchto materiálov alebo ich časti do celkov, prekopírovanie do iných informačných médií na verejných i súkromných sieťach, či archivovanie údajov prezentovaných na stránkach tohto servera v akýchkoľvek databázach. Tak isto aj vytváranie kópií tohto servera alebo jeho časti a vytváranie off-line alebo privátnych verzií je v rozpore s Autorským zákonom.

Databázy sú autorským dielom podľa príslušných zákonov a § Slovenskej republiky.

Ochranné známky a práva tretích strán uverejnených na stránkach tohto servera sú ochrannými známkami a právami tretích strán. Ak chcete použiť obchodnú známku, logo, slogan, názov, screen shot alebo iné znaky a funkcie Invitouru, kontaktujte Harmonia, s.r.o. - Poprad Slovensko, alebo mailujte na , prípadne .

Slovensky Česky Polski Magyarul 
English Deutsch Pусский 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Ste návštevník číslo: 1629699 Copyright © 2001-2017
Invitour - Harmonia, s.r.o.


Vitajte vo svete internetových stávok a stávkovania. Vďaka internetu si môžete vychutnať skvelú atmosféru stávok priamo z pohodlia domova, sledovať najslávnejšej ligy sveta a uzatvárať stávky na víťazstvo svojho tímu.