Invitour - Home  


CARP PARADISE
Zemianska Olča

Ružová ulica
946 14  Zemianska Olča
Slovensko

Mobil: +421- 905- 430 191
E-mail: infostar-i.j@stonline.sk
http://www.carpparadise.sk


Komplet WC + kúpeľňa Umývadlo Izbový ventilátor Rádioprijímač na izbe Varenie v kuchynke Kuchynka Prípojka vody a odpadu Prípojka elektriny Raňajky Občerstvenie Rýchle občerstvenie Bufet Piváreň Sprievodcovská služba Prekladateľské služby Informácie Fax Požičovňa športových potrieb Fitnes centrum Solárium Terasa Prednášky Konferencie Zakryté ohnisko Otvorené ohnisko Detský kútik Detské ihrisko Lekáreň Predajňa potravín Vhodné pre rodiny s deťmi Ubytovanie so psom Parkovisko Čerpacia stanica PH Autoservis Turistika Jazda na koni Poznávacia turistika Cyklistické trasy Zabezpečenie poľovačky Rybolov AgroturistikaPrvý súkromný boiliesový rybársky revír na Slovensku s rozlohou necelých štyroch hektárov má bohatú mikroflóru a mikrofaunu. Žijú tu rôzne druhy rýb ako napr. kapor, amur, pleskáč, červenica, karas, lieň, sumec, šťuka, ostriež.


Súčastná hĺbka je v priemere 2,5 metra, ale sú tu aj úseky s hĺbkou šesť metrov, čo vytvára podmienky pre ideálny rybársky revír.

Zarybňovanie sa vykonáva na jar a na jeseň. Konzumenti rýb si môžu ulovenú rybu do hmotnosti 3 kg aj odkúpiť.


Podmienky k rybolovu sú non-stop. Na vrátnici je požičovňa udíc a doplnkov potrebných k rybolovu, ako aj návnad a nástrah.


Ubytovanie je v apartmánoch so štyrmi lôžkami, sprchou, WC, kuchynským kútikom.Adresa:

CARP PARADISE
Ružová ulica
946 14  Zemianska Olča
Slovensko

Mobil: +421- 905- 430 191
E-mail: infostar-i.j@stonline.sk
http://www.carpparadise.sk


Slovensky Česky Polski Magyarul 
English Deutsch Pусский 

 
 
 
 


Ste návštevník číslo: 1630914 Copyright © 2001-2017
Invitour - Harmonia, s.r.o.