Invitour - Home  


HOTEL VELICKÝ ZÁMOČEK
Poprad

Ul. Na letisko
058 01  Poprad
Slovensko

Tel.: +421 (0) 52 / 776 78 16
Fax: +421 (0) 52 / 776 78 16
Mobil: +421 (0) 903 / 731 333
E-mail: velickyzamocek@slovanet.sk
http://www.velickyzamocek.szm.sk


Bezbariérový prístup Komplet WC + kúpeľňa WC + sprcha Fén Izbový ventilátor Izba s televízorom Satelitný príjem Trezor Reštaurácia Nefajciarska reštaurácia Raňajky Občerstvenie Kaviareň Hotelová služba Informácie Fax Zmenáreň Terasa Tanečný parket Prednášky Konferencie Otvorené ohnisko Pre nefajčiarov Vhodné pre rodiny s deťmi Ubytovanie so psom Parkovisko Taxi Nemocnica Čerpacia stanica PH Autoservis Letisko Turistika Horolezectvo Golf Jazda na koni Poznávacia turistika Výhliadkové lety Cyklistické trasy Možnosť korčuľovania Lyžovanie Nočné lyžovanie Lyžiarsky vlek JaskyňaVelický zámoček je hotelové zariadenie, ktorého zvláštnosťou je výhliadková vežička, kde je možno naplno vychutnávať nádhernú panorámu Vysokých Tatier. Priestranná reštaurácia v štýle 16. storočia s ponukou chutných jedál výnimočne dodáva charakter budovy. Taktiež ponúkame možnosť večerného posedenia pri ohníku s opekaním priamo v areáli Velického zámočku. Parkovanie ZDARMA priamo v areáli hotela. Nachádza sa v meste Poprad, ktoré je vstupnou bránou do Vysokých Tatier. Tiché prostredie a takmer domáci charakter je jeho najväčšou prednosťou. Nájdu tu uspokojenie hostia všetkých vekových kategórií. Poloha nášho zariadenia je predurčená na zregenerovanie síl, aktívny odpočinok i vzdelávanie.


Ubytovanie poskytujeme v jedno-, dvoj-, troj- a štvorlôžkových štýlových izbách s vlastným príslušenstvom ( WC, sprchovací kút alebo vaňa a TV ). Z izieb je krásny výhľad na Vysoké Tatry. Kapacita hotela je 26 lôžok.


Štýlové a veľmi príjemné prostredie našej kaviarne a reštaurácie, ponúka bohatý výber chutných jedál z internacionálnej a talianskej kuchyne s vlastnou pizzériou, ako aj veľkou ponukou nápojov, vín a kávových špecialít. Celkovú atmosféru a nezabudnuteľné chvíle v našom zariadení dodáva pozorná obsluha a starostlivosť o našich vážených hostí. Veľmi vyhľadávané a obľúbené sú u nás firemné a rodinné oslavy, svadby, semináre a rôzne iné podujatia. Ceny jedál: raňajky od 60,- Sk polpenzia od 180,- Sk. Ceny jedál z jedálneho lístka sa pohybujú v rozmedzí od 70,- Sk do 180,- Sk. Rezervácie pre reštaurácie radi preberieme na tel. č. 052/7883577

Okrem nespočetných turistických trás vo Vysokých Tatrách stačí len malá prechádzka z nášho hotela a cválanie v sedle na koni sa môže stať skutočnosťou. Pre milovníkov vody je v našej bezprostrednej blízkosti AQUACITY, ktoré je v prevádzke počas celého roka. Krásu prírody možno obdivovať aj veľmi originálnym spôsobom, a to splavovaním Dunajca na pltiach. Ani história neobišla naše blízke okolie. Unikátnu architektúru môžu naši návštevníci obdivovať priamo v centre Popradu, Spišskej Sobote, Kežmarku či v Levoči so svojou historickou radnicou či kostolom s originálnymi freskami majstra Pavla z Levoče. Počas celej letnej sezóny ponúka mesto Poprad rôzne kultúrne podujatia. Z veľkého množstva spomenieme Popradské kultúrne leto.
Adresa:

HOTEL VELICKÝ ZÁMOČEK
Ul. Na letisko
058 01  Poprad
Slovensko

Tel.: +421 (0) 52 / 776 78 16
Fax: +421 (0) 52 / 776 78 16
Mobil: +421 (0) 903 / 731 333
E-mail: velickyzamocek@slovanet.sk
http://www.velickyzamocek.szm.sk


Slovensky Česky Polski Magyarul 
English Deutsch Pусский 

 
 
 
 


Ste návštevník číslo: 1630900 Copyright © 2001-2017
Invitour - Harmonia, s.r.o.