Invitour - Home  

HOTEL CLEMENTIN ****
Praha

ul. Seminářská 4
110 00  Praha
Česko

http://www.hotel.cz/clementin


Komplet WC + kúpeľňa WC + sprcha Sprcha Izba s telefónom Izby s klimatizáciou Izba s minibarom Rádioprijímač na izbe Izba s televízorom Satelitný príjem Trezor Prípojka elektriny Reštaurácia Kaviareň Sprievodcovská služba Informácie Fax Zmenáreň Platba kartou Solárium Pranie bielizne - Čistenie odevov Salónik Internet Prednášky Konferencie Pre nefajčiarov Letisko Poznávacia turistika…je trojposchodová budova s výťahom v centre hlavného mesta.


Ubytovanie ponúka pre 20 osôb v 7 dvoj- a 2 trojlôžkových izbách. Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, SAT TV, rádiom, trezorom, internetovou prípojkou, minibarom, chladničkou, kúpeľňou s vaňou alebo sprchovacím kútom a WC.


Základné informácie a služby: nonstop obsluha priamo na izbu, nefajčiarske miestnosti, fax, úschovňa cenných predmetov, kongresové a školiace služby, zabezpečenie kultúrnych a športových akcií, informačné a sprievodcovské služby.


V zariadení je kaviareň (20 miest), salónik "CLEMENTIN" (20 miest) a záhradná reštaurácia (60 miest).


Hotel ponúka platený hotelový transport a možnosť platby platobnými kartami.


Dostupnosť: centrum 5 m, autobusová stanica 2 000 m, vlaková stanica 2 000 m, letisko 15 000 m, metro 300 m, garáže 500 m, požičovňa automobilov 5 000 m.
Adresa:

HOTEL CLEMENTIN
ul. Seminářská 4
110 00  Praha
Česko

http://www.hotel.cz/clementin


Slovensky Česky Polski Magyarul 
English Deutsch Pусский 

 
 
 


Ste návštevník číslo: 1630900 Copyright © 2001-2017
Invitour - Harmonia, s.r.o.