Invitour - Home  

HOTEL DELFIN
Augustów

16-300  Augustów
PoľskoKomplet WC + kúpeľňa WC + sprcha Fén Izba s televízorom Satelitný príjem Trezor Reštaurácia Rýchle občerstvenie Kaviareň Nočný bar Fax Platba kartou Požičovňa športových potrieb Tenis Pranie bielizne - Čistenie odevov Miestnosť s TV Konferencie Detský kútik Detské ihrisko Vhodné pre rodiny s deťmi Parkovisko Turistika Golf Cyklistické trasyPozývame Vás do hotela Delfin v Augustowe. Komplex "Delfin" je centrum rekreácie a konferencií. Nachádza sa v juhovýchodnej časti Poľska, v Podlaskom vojvodstve, vzdialený 250 km od Varšavy.


Hotel je moderne zariadený, umiestený v srdci Augustovského pralesa, na krásnom polostrove - "Lisi Ogon"(Líščí chvost) pri vodách Bialego jazera.


Svojich prvých hostí privítal v roku 1998. Je ideálnym miestom na oddych, rekreáciu, posedenie a taktiež na konanie konferencií. Pobyt spríjemňuje čistý vzduch s vôňou borovicového lesa a blízkosť jazera. Hotelový personál sa snaží vytvoriť milú a príjemnú atmosféru v komfortný hotelových priestoroch. Návštevníkom ponúka služby najvyššej kvality.
Adresa:

HOTEL DELFIN
16-300  Augustów
PoľskoSlovensky Česky Polski Magyarul 
English Deutsch Pусский 

 
 
 


Ste návštevník číslo: 1630955 Copyright © 2001-2017
Invitour - Harmonia, s.r.o.